Sukces naszych uczniów w konkursie „Szkolna Liga Mechatroniki”

Na zdjęciu laureaci konkursu „Szkolna Liga Mechatroniki”

W dniu 29 kwietnia 2021 w Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego odbył się finał konkursu „Szkolna Liga Mechatroniki”. Konkurs ten kierowany jest do uczniów szkół technicznych z województwa łódzkiego. W Łodzi naszą szkołę reprezentowało czterech uczniów klas trzecich (Michał Dusza (3T), Kacper Szafrański (3T), Norbert Mordal (3M), Jakub Muszyński (3M) wraz z opiekunem Krzysztofem Feja). Tegoroczny konkurs obejmował rozwiązanie testu pisemnego i zadania projektowego.

Nasi reprezentanci wypadli bardzo dobrze ponieważ Michał zdeklasował rywali zajmując indywidualnie pierwsze miejsce a wyniki pozostałych uczniów sprawiły, że w rankingu szkół również zajęliśmy najwyższe podium.

Uczestnicy konkursu mieli także okazję zwiedzenia zaplecza dydaktycznego łódzkiego centrum kształcenia praktycznego.

Gratulujemy odniesionego sukcesu.