Zakończenie nauki w klasach maturalnych

Powiększ obrazZdjęcie klasowe - klasa IIIA w biretach

30 kwietnia 2021 r. uczniowie klas III Liceum i klasy IV Technikum ukończyli naukę w naszej szkole. W tym roku szkolnym mury naszej szkoły opuściło 80 uczniów liceum i technikum, wśród których wszyscy mają możliwość przystąpienia do egzaminu maturalnego. Odbiór świadectw odbył się w ścisłym reżimie sanitarnym, oddzielnie dla każdej klasy.

W klasyfikacji końcowej:

  • klasa III a uzyskała średnią ocen  – 4,38
  • klasa III b uzyskała średnią ocen – 4,05
  • klasa IV t uzyskała średnią ocen – 4,57

Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem otrzymało 21 uczniów.

Z Liceum Ogólnokształcącego:

  1. Zysiek Julia
  2. Jarek Anna
  3. Zych Bartosz
  4. Beśka Martyna
  5. Dyderska Julia
  6. Gajda Daria
  7. Chejduk Aleksandra
  8. Wojakowska Julia
  9. Tosik Natalia
  10. Krasoń Paulina
  11. Jan Zawadzki

Z Technikum Nowoczesnych Technologii

  1. Wojciech Holajda
  2. Filip Szkudlarek
  3. Maciej Wilk
  4. Mikołaj Załóg
  5. Tomasz Janich
  6. Artur Kowalczyk
  7. Kamil Gębicz
  8. Jakub Bąkowicz
  9. Kamil Radek
  10. Bartłomiej Jarkowski

Nagrody za szczególnie zaangażowanie w działalność szkolną otrzymali:

  1. Julia Zysiek
  2. Nikola Góra 
  3. Anna Jarek 
  4. Daria Gajda 
  5. Bartosz Zych
  6. Jakub Opaliński 
  7. Julia Płomińska 
  8. Julia Dyderska 
  9. Paulina Krasoń 
  10. Julia Wojakowska 
  11. Natalia Tosik 
  12. Martyna Beśka 
  13. Michał Garstka 
  14. Aleksandra Krawczyk
  15. Malik Natasza  
  16. Marta Miedzińska
  17. Anna Tarnowska
  18. Grzybowski Bartłomiej 
  19. Janich Tomasz 
  20. Szczepański Rafał 
  21. Szkudlarek Filip
  22. Pietrzak Justyna
  23. Gębicz Kamil
  24. Nowak Krystian
  25. Łaski Szymon
  26. Holajda Wojciech  
  27. Chałupka Adrian
  28. Siemieniuk Oskar

10 najlepszych sportowców wśród tegorocznych maturzystów   

  1. Jarek Anna kl. III A 
  2. Góra Nikola kl. III A 
  3. Garstka Michał kl. III A  
  4. Rogut Aleksandra kl. III A 
  5. Zatorski Filip kl. III B 
  6. Chrząszcz Adrian kl. III B 
  7. Wysocka Kinga kl. III B 
  8. Gębicz Kamil kl. IV T  
  9. Jarkowski Bartłomiej kl. IV T 
  10. Popiel Adam kl. IV T 

Dodatkowo za aktywność i zaangażowanie sportowe nagrodzono:

  1. Szymanek Monika 
  2.  Julia Zysiek 
  3. Martyna Beśka 
  4. Karolina Kęsy 
  5. Sukiennik Aleksandra 
  6. Dworzyńska Michalina  
  7. Alama Aleksandra 
  8. Tkacz Łucja 
  9. Kupc Natalia 
  10. Michalczyk Mikołaj 
  11. Wiernicki Kacper 
  12.  Pietrzak Justyna 
  13. Radek Kamil 
  14. Słupecki Wiktor 
  15. Szkudlarek Filip 
  16. Bąkowicz Jakub 

Za promocję i upowszechnianie czytelnictwa nagrodzono:

  • Aleksandra Krawczyk
  • Julia Zysiek
  • Julia Płomińska
  • Pietrzak Justyna 
  • Grzybowski Bartosz 
  • Wilk Maciej 

NAJLEPSZY CZYTELNIK ROCZNIKA  Natasza Malik

Za miłość do MATEMATYKI 😊 nagrodzono:

  • Julia Zysiek 
  • Paulina Krasoń 
  • Jan Zawadzki
  • Oskar  Siemieniuk 
  • Popiel Adam              

Fundatorami nagród książkowych jest Rada Rodziców.

Na zakończenie tradycyjnie wręczono KLESZCZE 2021.

Gratulujemy ukończenia Liceum Ogólnokształcącego i Technikum Nowoczesnych Technologii im. Jana Pawła II w Kleszczowie i życzymy powodzenia na maturze.