X Edycja Konkursu Piosenki Obcojęzycznej

1 czerwca w naszej szkole odbyła się jubileuszowa edycja Konkursu Piosenki Obcojęzycznej. Już po raz dziesiąty do Kleszczowa przybyli młodzi artyści, którzy zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i językowe. W tym roku w konkursie wzięli udział uczniowie szkół podstawowych z Kleszczowa, Parzna, Parzniewic, Radomska, Kluk i Chabielic. Uczestnicy zaprezentowali przeboje z ulubionych seriali, np. Przyjaciół, Domu z papieru, Glee czy Riverdale.

Po burzliwych obradach jury wyłoniło zwycięzców:

  • I miejsce  Amelia Głowacka (SP w Kleszczowie)
  • II miejsce  Nicole Stanisz Jabłońska (SP w Parzniewicach)
  • III miejsce  Maria Nagoda (SP w Kleszczowie)
  • Wyróżnienie  Amelia Krupa (SP nr 9 w Radomsku)   

Nagrody w konkursie ufundował Wójt Gminy Kleszczów.

W trakcie obrad jury przybyli goście i publiczność mogli wziąć udział w quizie muzycznych oraz wysłuchać piosenek serialowych w wykonaniu naszych szkolnych talentów.

Dziękujemy wszystkim za udział w tegorocznym konkursie i wspólną zabawę.

Zapraszamy w przyszłym roku!