Dzień sportu

W dniu 24 czerwca odbył się w naszej szkole upragniony przez uczniów  „Dzień Sportu”.  Uczniowie brali udział w rozgrywkach w następujących konkurencjach: piłka nożna, piłka siatkowa plażowa oraz strongmen. Z powodu złej pogody mecze piki siatkowej odbyły sie na hali, zachowane jednak zostały zasady oraz przepisy gry na piasku. Po bardzo zaciętej walce oraz dzięki  ogromnemu dopingowi kibiców uczniowie z uśmiechem na twarzy walczyli o najwyższe pierwsze miejsce.  Nie straszne okazało się również palące słońce oraz pot spływający po czole. Swoim tańcem zagrzewały do walki i uświetniały występy młodych sportowców wspaniałe szkolne Cheerleaders. 

 Na koniec zmagań odbyło sie podsumowanie wyników oraz wręczenie nagród przez Panią Dyrektor oraz zaproszonych gości. Całe przedsięwzięcie sportowe wsparł kompleks sportowy „Solpark”, który ufundował wspaniałe nagrody w postaci rodzinnych wejść na basen dla wszystkich zwycięzców. 

Poniżej wyniki poszczególnych konkurencji. 

Piłka nożna 

I miejsce- „Wiecie co mamy” (B. Dziadowiec, N. Lalek, J. Ociepski, J. Strzelczyk, 
P. Czech, K. Szafrański, J. Topoła, Ł. Wąs, H. Żak, B. Wieczorek) 

II miejsce- „El Banditos” (D. Stokłosa, O. Dynus, D. Miarka, F. Dzieciątkowski,  
M. Kołodziej, D. Drzazga, M. Grzybek, D. Dyła, H. Grobelak) 

III miejsce- „Gramy dla Adasia” (J. Bednarski, J. Muskała, Ł. Jabłoński, K. Piekielny,  
M. Łukaszewski, M. Stolarski, P. Trzciński, J. Walczak, B. Kluba, B. Krzak) 

IV miejsce- „Zabójcze Bobery” (J. Gradoń, M. Mikus, Krok, P. Muskała, M. Dylak, Kosmala, A. Rejek, M. Koćwin, K. Olczyk, M. Kamieniak) 

V miejsce- „FC Tygryski” (M. Ziółkowski, Kumidaj, K. Kurzac, J. Szymczak, Kozłowski, Matyja, J. Czechowicz, F. Wierzbicki, F. Brzozowski) 

Piłka siatkowa plażowa 

Dziewczęta 

I miejsce- Kinga Mielczarek, Martyna Snachowska 

II miejsce- Oliwia Szczukocka, Alicja Włodarczyk 

Chłopcy 

I miejsce- Mikołaj Grzybek, Dawid Dyła 

II miejsce- Adam Rzepecki, Maksymilian Błaszczyk 

III miejsce– Marcel Słabosz, Hubert Stachecki 

Strongmen 

I miejce– Błażej Kazior 

II miejsce– Maciej Urbański 

II miejsce– Karol Tomczak 

IV miejsce- Bartłomiej Wieczorek 

V miejsce– Igor Urbański