Zakończenie roku szkolnego 2020/21

Powiększ obrazMoment odśpiewania hymnu polski

25 czerwca 2021 r. zakończyliśmy rok szkolny 2020/21. Był to dla wszystkich szczególny rok, podczas którego uczyliśmy się stacjonarnie, hybrydowo, w najdłużej online. Uroczystość ze względu na bezpieczeństwo sanitarne, została podzielona na dwie części, o godz. 9.00 do szkoły przybyli uczniowie Liceum, o godz. 10.00 uczniowie Technikum. Dziękujemy wszystkim przybyłym na uroczystość, szczególnie przewodniczącej Rady Rodziców pani Annie Kamieniak. 

Podsumowując ten rok szkolny pani dyrektor Agnieszka Nagoda – Gębicz podziękowała wszystkim nauczycielom i uczniom na wkładany wysiłek i zaangażowanie podczas pracy i nauki, a rodzicom za dobrą współpracę podczas tego trudnego dla wszystkich roku. Podczas uroczystości pani dyrektor odczytała list skierowany do całej społeczności szkolnej od pana S. Chojnowskiego Wójta Gminy Kleszczów oraz pani K. Biegały przewodniczącej Rady Gminy Kleszczów. 

W klasyfikacji rocznej najwyższe średnie uzyskały klasy: 

  1. II a – 4,66 
  2. III m – 4,66 
  3. II m – 4,63 

Średnia szkoły to: 4,41

Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem otrzymało 37 uczniów liceum i  42 uczniów technikum. 

Z Liceum Ogólnokształcącego:  

  1. Olczyk Karolina 
  2. Kukuła Julianna 
  3. Dwornik Katarzyna 
  4. Wiernicka Zofia 
  5. Gal Aleksandra 
  6. Kotlewska Patrycja 
  7. Wejman Nikola 
  8. Gaik Filip 
  9. Wiła Aniela 
  10. Kowalczyk Jagoda 
  11. Smutek Zofia 
  12. Witkowska Milena 
  13. Dominiak Laura 
  14. Dominiak Natalia 
  15. Tkacz Julia 
  16. Pietraszuk Julia 
  17. Marcioch Nikola 
  18. Gwadera Maksym 
  19. Jóźkiewicz Dominika 
  20. Kulak Izabela 
  21. Nadajewska Alicja 
  22. Szafrańska Anna 
  23. Aleksanderek Katarzyna 
  24. Łudczak Roksana 
  25. Kurzydlak Martyna 
  26. Pietrzyk Klaudia 
  27. Majchrowski Marcel 
  28. Szluga Mateusz 
  29. Włodarczyk Paulina 
  30. Krzywaźnia Zuzanna 
  31. Modlińska Paulina 
  32. Opak Daria 
  33. Chomen Wiktoria 
  34. Zyrka Wiktoria 
  35. Strzelczyk Kamil 
  36. Kąkalec Kornelia 
  37. Herczyk Olga 

Z Technikum Nowoczesnych Technologii:

  1. Dylak Miłosz 
  2. Mikus Mateusz 
  3. Płomiński Tomasz 
  4. Kaczmarek Wiktor 
  5. Romaniszyn Sandra 
  6. Szafrański  Wojciech 
  7. Kaźmierczak Kordian 
  8. Łażewski Antoni 
  9. Strzelczyk Szymon 
  10. Chałubek Kacper 
  11. Kasprzak Łukasz 
  12. Rudnicki Fabian 
  13. Hibowska Konstancja 
  14. Turlejska Otylia 
  15. Franczak Sergiusz 
  16. Rękorajski Tobiasz 
  17. Jabłoński Łukasz 
  18. Nowacki Marcin 
  19. Zabłocki Krzysztof 
  20. Ałaszewski Aleksander 
  21. Łukasińska Natalia 
  22. Marciniak Jakub 
  23. Wiśniewski Jakub 
  24. Łakomy Maciej 
  25. Kupczyk Kamil 
  26. Pawelec Jan 
  27. Piorun Paulina 
  28. Kałużny Kamil 
  29. Jaśkiewicz Kamil 
  30. Muszyński Jakub 
  31. Szymoniak Kacper 
  32. Łażewski Wiktor 
  33. Łyźniak Sebastian 
  34. Mordal Norbert 
  35. Kozłowski Marcel 
  36. Książczyk Jakub  
  37. Sommerfeld Grzegorz 
  38. Dyrek Piotr 
  39. Zych Jakub 
  40. Dusza Michał 
  41. Szafrański Kacper  
  42. Aleksanderek Sandra 

Nagrody za szczególnie zaangażowanie w działalność szkolną

Nagrody za szczególnie zaangażowanie w działalność szkolną otrzymali, w tym członkowie koła teatralnego, organizatorzy rozgrywek szachowych i członkowie pocztu sztandarowego: 

  1. Kuc Marta 
  2. Tkacz Julia 
  3. Muskała Martyna   
  4. Zyrka Wiktoria 
  5. Gradoń Jan 
  6. Dylak Miłosz 
  7. Zyzek Marcel 
  8. Płomiński Tomasz 
  9. Marcel Kozłowski 
  10. Filip Dzieciątkowski 
  11. Anna Jędrzejewska 
  12. Katarzyna Aleksanderek 
  13. Weronika Wójcik 
  14. Oliwia Kędzierska 
  15. Kęsy Kacper 
  16. Aleksanderek Sandra 
  17. Chybalski Piotr 
  18. Kasprzyk Łukasz  

NAJLEPSZY CZYTELNIK w LICEUM – Adrian Grzybek, w TECHNIKUM – Sandra Romaniszyn. 

Nagrody za 100% frekwencję

  1. Kukuła Julianna (I a)  
  2. Smutek Zofia (I b) 
  3. Wójcik Weronika (I b) 
  4. Marcioch Nikola (II a) 
  5. Szulc Jakub (I t)  
  6. Majcher Konrad (I m) 
  7. Kincbok Marek (I m) 
  8. Piekielny Kacper  (II t) 
  9. Adamik Maurycy (II tg) 

W tym dniu wręczono także nagrody w zorganizowanych w szkole konkursach: 

Gramatyka dla kleszczyka, III turniej szachowy, dyktando w języku obcym, recytatorski w języku obcym, matematyczne i profilaktyczny. Dziękujemy nauczycielom za organizację, a uczniom za liczny udział.  

Fundatorami nagród książkowych i rzeczowych jest Rada Rodziców naszej szkoły – serdecznie DZIĘKUJEMY. 

Gratulujemy wszystkim uczniom Liceum Ogólnokształcącego i Technikum Nowoczesnych Technologii im. Jana Pawła II w Kleszczowie promocji do następnej klasy i życzymy słonecznych, zdrowych, bezpiecznych wakacji 😊, a uczniom klas trzecich technikum powodzenia na egzaminach potwierdzających kwalifikacje w zawodzie EE.02 i EE.17, które odbędą się w dniach 28, 29 czerwca oraz 5, 6 lipca 2021 r. POWODZENIA 😊