Dzień marzyciela i dzień dobrych wiadomości

Życie codzienne w internacie obfituje w szereg świąt i są to święta nietypowe. Mieszkańcy co jakiś czas dzielą się swoimi przemyśleniami dotyczącymi różnych aspektów. Promocja optymizmu i pozytywnego myślenia jest jednym z naszych priorytetów. Tym razem kartka kalendarza zachęcała do dzielenia się marzeniami i dobrymi wiadomościami, a ogólna aura i okoliczności wycieczkowo-ogniskowe jak najbardziej temu sprzyjały.

Nasi mieszkańcy marzą m.in. o: stypendium, żeby się udało, randce z panią od …., zdaniu z przeróżnych przedmiotów i ocenach od 2 do 5, podróży dookoła świata, nowym komputerze, zaliczeniu przedmiotów zawodowych, mocy, aby cofnąć czas, fajnych, szczerych przyjaciołach, znalezieniu sensu życia, rejsie do Ameryki, powrocie do internatu, aby słońce świeciło i lato było jak najdłużej, powodzeniu w ciężkich czasach, przeżyciu najbliższego roku, bajecznym bogactwie, dostaniu się na wymarzone studia. Wśród dobrych wiadomości wypisywaliście: hakuna matata, wszystko będzie dobrze, jutro będzie piękny dzień i piąteczek. Dziękujemy i zachęcamy do aktywnego udziału w kolejnych świętach innych niż wszystkie.