Plebiscyt Talent 2021

27 września 2021 r. w Fundacji Rozwoju Gminy Kleszczów odbyło się uroczyste rozdanie nagród dla laureatów „Plebiscytu Talent” . W uroczystości miała zaszczyt uczestniczyć pani dyrektor Agnieszka Nagoda-Gębicz. Serdecznie gratulujemy laureatom – obecnym uczniom i absolwentom naszej szkoły.

Dziedzina Nauka:

Uczniowie szkół ponadpodstawowych:

  • 2 miejsce Kacper Szafrański

Dziedzina Kultura:

Uczniowie szkół ponadpodstawowych:

  • 1 miejsce Wiktoria Stadnik

Dziedzina Sport:

Uczniowie szkół ponadpodstawowych:

  • 1 miejsce Maksymilian Zawiślak
  • 2 miejsce Marcel Kozłowski
  • 3 miejsce Sergiusz Urbaniak
  • 3 miejsce Karol Tomczak

Studenci:

  • 1 miejsce Magdalena Wójcik
  • 2 miejsce Milena Gierach

W uroczystości oprócz laureatów wzięli udział zaproszeni goście, rodzice oraz osoby towarzyszące.

Laureaci otrzymali dyplomy, zestawy prezentowe oraz nagrody pieniężne. Plebiscyt Talent rok 2021 już za nami, a już teraz zachęcamy do podejmowania działań w roku szkolnym 2021/22, które pozwolą złożyć wniosek w roku następnym. W załączeniu regulamin https://frgk.pl/dokumenty-do-pobrania/