III miejsce w Polsce – XLIV Zawody Sportowo – Obronne „Sprawni jak żołnierze 2021”

Reprezentacja Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Kleszczowie zajęła III miejsce w kategorii chłopców w finale centralnym XLIV Zawodów Sportowo-Obronnych „Sprawni jak żołnierze”.

Finał został przeprowadzony w dniach 27 – 30 września 2021 r. w Bornem Sulinowie przez Wojskowe Stowarzyszenie „Sport-Turystyka-Obronność” na zlecenie Ministerstwa Obrony Narodowej.

W zawodach uczestniczyło po 18 zespołów dziewcząt i chłopców z 16 województw. Województwo łódzkie reprezentowała drużyna naszej szkoły, która przypomnijmy zajęła I miejsce w etapie wojewódzkim. Opiekunem i nauczycielem przygotowującym drużynę jest pan Piotr Szczepaniak. Skład drużyny: Mikołaj Grzybek, Dawid Dyła, Dawid Miarka.

Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim drużynom dziękujemy za sportową postawę podczas rywalizacji.