Uczymy się języka hiszpańskiego poprzez muzykę i taniec – Fiesta de los muchachos

Dnia 29.09.2021r. odbyła się impreza szkolna z okazji Dnia Chłopaka w stylu hiszpańskim. W wydarzeniu uczestniczyli zarówno uczniowie liceum jak i technikum. Fiesta miała na celu wzbudzenie zainteresowania oraz motywacji do nauki języka hiszpańskiego poprzez muzykę, gry i zabawy. Prowadzącym był Marcel Majchrowski – uczeń klasy IIIag, który zadbał o to, aby nikt z obecnych się nie nudził.

Odbyło się wiele konkursów, w których uczniowie otrzymali dyplom “Super Chłopaka” m.in. rozpoznawanie akcesoriów kobiecych, nazywanie emblematów samochodowych, limbo. Uroczystość pozwoliła na integrację uczestników, osłuchanie się z tekstami piosenek w języku hiszpańskim a także naukę nowych kroków tanecznych. Zapraszamy do obejrzenia relacji video sporządzonej przez Szymona Kozłowskiego – ucznia klasy IIIag. Dziękujemy uczestnikom za udział i serdecznie zapraszamy na kolejną Fiestę! Hasta pronto ?