Awans chłopców i V miejsce dziewcząt w sztafetowych biegach przełajowych.

W dniu 8 października 2021 roku w Bełchatowie odbyły się półfinały województwa łódzkiego w sztafetowych biegach przełajowych w ramach Licealiady. Swoich reprezentantów wśród chłopców i dziewcząt miała nasza szkoła. Chłopcy jako faworyci, nie zawiedli i pewnie awansowali do finału wojewódzkiego zdecydowanie wygrywając swój bieg i zajmując pierwsze miejsce.

Po cichu liczyliśmy, że nasze dziewczęta sprawią niespodziankę i zajmą jedno z dwóch premiowanych miejsc. Ostatecznie się nie udało, zajmując V miejsce, aczkolwiek przez większość rywalizacji były blisko drugiego miejsca. 

Zarówno drużyna męska jak i damska pokazały duży potencjał na przyszłość. Na chłopców liczymy już niedługo bo 19 października w finale wojewódzkim, który odbędzie się w Sieradzu.

Składy: chłopcy: Filip Dzieciątkowski, Miłosz Dylak, Dawid Drzazga, Sergiusz Urbaniak, Maksymilian Zawiślak, Maciej Pietruszka, Jakub Kokosiński, Miłosz Stawiak

Dziewczęta: Zofia Sujata, Urszula Kapusta, Karolina Olczyk, Oliwią Szczukocka, Weronika Wójcik, Klaudia Stelmaszczyk, Daria Gołasa, Oliwią Bednarska – Goworek.

Opiekunowie: mgr Tomasz Bednarski i mgr Marcin Szymak