Zawody pływackie

W dniu 26.10.2021r. w Bełchatowie odbyły się mistrzostwa powiatu bełchatowskiego w pływaniu drużynowym. Naszą Szkołę reprezentowały sztafety, dziewcząt i chłopców w każdej po sześciu zawodników. Uczniowie mieli do przepłynięcia 50m stylem dowolnym w sztafecie i każdy po 50m jednym stylem pływackim indywidualnie. Drużyna chłopców zwyciężyła i awansowała do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się 4 listopada w Piotrkowie Trybunalskim. Drużyna dziewcząt zajęła drugie miejsce.

Poniżej przedstawiamy składy:
– dziewczęta: Jędrzejewska Anna, Aleksanderek Katarzyna, Bednarska-Goworek Oliwia, Dominiak Laura, Domagała Magdalena, Gołasa Daria,
– chłopcy: Lizurej Jakub, Profic Tomasz, Włodarczyk Antoni, Lizurej Kacper, Jędrzejczak Witold, Krzyszkowski Oliwier – rezerwowi: Francuz Michał.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekunami podczas zawodów byli Marta Szataniak i Robert Pawlicki.