„Klementyna” WAGO w TNT

W środę 1 grudnia 2021 r.  przed naszą szkołą zaparkował samochód prezentacyjny WAGO o imieniu „Klementyna”. Stanowi on mobilne centrum szkoleniowe i laboratorium lidera światowego w dziedzinie produkcji osprzętu łączeniowego. 

W prezentacji bogatej oferty produktów firmy Wago uczestniczyli uczniowie klasy IIIt, IIIm i IIItg. Na ścianach samochodu wyeksponowane są wszystkie grupy asortymentowe, od złączek listwowych po komponenty do automatyki. Dzięki prezentacji i pokazom uczniowie mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi technikami wykonywania połączeń w szafach sterowniczych i układach automatyki. W trakcie zajęć prowadzonych przez p. Piotra pracownika firmy WAGO uczniowie mogli poznać w praktyce jak wykonuje się szybkie połączenia. Poznali także zalety produktów wykonanych na bazie niezawodnej i bezpiecznej technologii sprężynowej.