Andrzejki

„Kiedy lejesz wosk Andrzeju, Panny już się tak nie śmieją, bo się boją, że w wylewce znajdziesz tę, która Cię zechce”.  Zapewne niewielu już wierzy we wróżby andrzejkowe, ale pobawić się chce wielu. We wtorek 30 listopada 2021 r. nasze internackie wróżki i wróżbici mieli dla każdego jakąś przepowiednię. Jedną lepszą, innych los już tak nie oszczędzał. Kto chciał mógł tego wieczoru dowiedzieć się, co go czeka w dalszej lub bliższej przyszłości. Wychowankowie przelewali wosk, a uzyskane figury zostały odczytywanej interpretowane według uzyskanego kształtu. Można było również wywróżyć sobie imię przyszłego partnera/partnerki. A także na podstawie wyboru ulubionego kwiatka odczytać własną osobowość. Wybierając dany kubeczek i trafiając na poszczególne symboliczne rzeczy można było dowiedzieć się, czym obdarzy nas los w najbliższym czasie: pierścionek symbolizował miłości, liść – sukces i sławę, klucz – przeprowadzkę, natomiast pusty kubeczek oznaczał kolejny rok bez zmian. Dziękujemy za opiekę nad imprezą pani Ewie Szczepaniak – Sieradzkiej, pani Magdalenie Balcerowicz i pani Milenie Rudzkiej, które wraz z młodzieżą dostarczyły nam tego wieczoru wielu atrakcji.