Wyniki konkursu fotograficznego „Przerwa na czytanie”

Książka to nieodłączny atrybut każdego człowieka uprzywilejowanego możliwością zdobywania wiedzy. Dlatego tak często można ją spotkać na szkolnych korytarzach. „Przerwa na czytanie” to projekt zrealizowany w ramach Programu Upowszechniania Czytelnictwa przez naszą bibliotekę szkolną. Z ogromną przyjemnością obejrzałyśmy zdjęcia uczniów i nauczycieli, upamiętniające ich wolny czas z lekturą. Widać, że czytanie uszlachetnia, a książka dodaje uroku i uszczęśliwiaJ Dziękujemy wszystkim za udział! Po podliczeniu głosów ogłaszamy Zwycięzców:

  • I miejsce: 3AG (123 głosy/polubienia)
  • II miejsce: 3B (62głosy)
  • III miejsce: 2T (33głosy)

Nagrody w postaci dnia bez pytania zawdzięczamy pani dyrektor Agnieszce Nagodzie – Gębicz.

Nagrodę specjalną za wyjątkowe zdjęcie promujące czytelnictwo otrzymuje Jordan Białkowski z klasy 3TG.

Serdecznie podziękowania należą się również Sympatykom biblioteki, którzy głosując na naszym profilu, pomogli wybrać najlepsze fotografie.

Gratulujemy wszystkim i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach biblioteki!