Podarunki dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Kleszczowie

Już kolejny rok Wychowankowie i Wychowawcy Internatu przy ZSP w Kleszczowie pamiętają o Mieszkańcach Domu Pomocy Społecznej św. Barbary w Kleszczowie, w okresie Świąt Bożego Narodzenia.

Celem naszego przedsięwzięcia jest zarówno pomoc innym, jak również budowanie wspólnot i kształtowanie odpowiedzialności za drugą osobę. Powstały: bożonarodzeniowy świecznik, cekinowe bombki oraz świąteczna kartka z życzeniami. Prezentem wychowanków dla Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej jest płyta CD z nagranymi kolędami i życzeniami. Wychowankowie wykazali się zdolnościami wokalnymi oraz wrażliwością na potrzeby ludzi starszych
i osamotnionych. Wykonane przez panią Milenę Rudzką i panią Magdalenę Balcerowicz bożonarodzeniowe podarunki zostały dostarczone mieszkańcom DPS-u tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Seniorzy nie kryli radości i łez wzruszenia. Byli poruszeni faktem, że pamiętają o nich wychowankowie i wychowawcy z naszego internatu.