XVIII Ogólnopolski Konkurs „Pomóż ocalić życie bezbronnemu”

Drodzy uczniowie, jak co roku serdecznie zapraszamy do udziału w XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodzieży im.bł.ks. Jerzego Popiełuszki „Pomóż ocalić życie bezbronnemu”. Konkurs ten to jeden z projektów edukacyjnych Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka. Jest to okazja do refleksji nad wartością życia człowieka i jednocześnie wstęp do Tygodnia Wartości Życia, który będziemy obchodzić w marcu 2022r.  w naszej szkole. Uczestnicy konkursu mogą podejmować różnorodne tematy np. wieku podeszłego, adopcji, rodziny zastępczej, dziecka poczętego, zagadnień bioetycznych, rodziny jako wartości. Termin nadsyłania prac to 31.01.22 roku.


Zgłoszenia przyjmują p. Maria Krupska lub p. Marzena Jakubowska-Brożyna. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.