Wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie Eko- Reakcje

W tym roku odbyła się II edycja konkursu Eko – Reakcje. Wyróżnienia ogólnopolskie na różnych etapach zdobyła trójka uczniów z naszej szkoły.

I etap: „Pokaż nam bioróżnorodność w swojej okolicy. Zrób zdjęcie.” – wyróżnienie zdobyła Patrycja Dziębor z kl. 1b (22. miejsce). Etap polegał na wykonaniu zdjęcia pokazującego bioróżnorodność lub sposobów wspierania bioróżnorodności.

III etap „Jak oszczędzasz zużycie prądu i wody? Opisz swoje działania.” – wyróżnienia zdobyli Łukasz Durka z kl. 1t (17.miejsce) oraz Oliwia Kędzierska z kl. 2b (20. miejsce). W etapie III zadaniem uczniów było przygotowanie tekstu opisującego sposób, w jaki oszczędzasz zużycie prądu i wody.

Wyróżnionym uczniom gratulujemy! Zachęcamy wszystkich uczniów w przyszłym roku do udziału w konkursie –można wygrać cenne nagrody, a Wy na pewno macie ciekawe pomysły i spojrzenie na świat, które warto zaprezentować innym. Konkurs Eko- Reakcje organizowany przez Fundację PGNiG S.A. im. Ignacego Łukasiewicza dla uczniów szkół ponadpodstawowych promuje wiedzę z zakresu ochrony środowiska i świadomego gospodarowania źródłami energii.