Uczeń TNT w finale EUROELEKTRY

Komitet Główny Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „Euroelektra” organizowanej przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich ogłosił wyniki zawodów II stopnia – osoby zakwalifikowane do zawodów centralnych (III stopnia). Miło nam poinformować, że wśród zakwalifikowanych do finału uczestników z całej Polski jest uczeń naszego technikum – Michał Dusza.

E21-22 II WYNIKI_www_5.pdf (euroelektra.edu.pl)

Michał jest uczniem klasy 4 t (technik automatyk) i w zawodach finałowych XXIV edycji EUROELEKTRY będzie reprezentować naszą szkołę i województwo łódzkie, gdyż jako jedyny z tego okręgu zakwalifikował się do III etapu.

Zawody III stopnia odbędą się 22 kwietnia 2022 r. (piątek) na Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie.

Gratulujemy i trzymamy kciuki.