Eliminacje regionalne Turnieju Motoryzacyjnego

Awans do turnieju Wojewódzkiego dwóch drużyn!
26 kwietnia 2022r. WORD Łódź oddział Piotrków Trybunalski przeprowadził eliminacje regionalne Młodzieżowego Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego im. Wincentego Witosa w Bujnach . Udział wzięło 11 drużyn. Podczas turnieju drużyny najpierw pisały testy teoretyczne (test z kodeksu ruchu drogowego, skrzyżowań i historii motoryzacji) a później mierzyły się w części praktycznej – jazda skuterem. Drużyna musiała również udzielić pomocy osobie z zatrzymaniem krążenia – (obie drużyny max punktów). 

Naszą szkołę reprezentowali:
1 miejsce: Mikołaj Grzybek, Jakub Krok, Maciej Wąs,
3 miejsce: Bartosz Mielczarek, Dawid Ciupa, Mikołaj Herman
Obie drużyny awansowały do turnieju Wojewódzkiego, który odbędzie się 27 maja 
w Sieradzu. Dodatkowo najlepszym zawodnikiem turnieju został Mikołaj Grzybek, który pokonał tor skuterem w 27s!

Gratulujemy. 

Najszybszy przejazd turnieju Mikołaja Grzybka.mp4