Wyniki dyktanda z języka hiszpańskiego

Dnia 13.05.2022r. odbyło się dyktando z języka hiszpańskiego przeprowadzone przez panią Kingę Klimczyk. Jak co roku cieszyło się dużym zainteresowaniem. W konkursie wzięli udział uczniowie klasy Ia, IIa, IIIa i IIm. Łącznie do konkursu przystąpiło 16 uczestników. Tematem dyktanda była muzyka klasyczna i jej wpływ na rozwój człowieka od poczęcia. Według tekstu, słuchanie utworów Mozarta, Vivaldiego i Bacha już w okresie prenatalnym  ma dobroczynny wpływ m.in. na rozwój mowy dziecka.

Zwycięzcy konkursu:

  1. Filip Gaik, uczeń klasy IIa
  2. Nadia Milczarek, uczennica klasy Ia
  3. Zuzanna Kamińska, uczennica klasy IIa

Dla zwycięzców czekają dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Wydawnictwo Draco.

Gratulujemy i zachęcamy do udziału w przyszłym roku!