Zasmakuj studiowania w Łodzi

W dniach 20-22 maja 2022 r., uczniowie klas trzecich uczestniczyli w projekcie pod hasłem: „Zasmakuj studiowania w Łodzi”. Wydarzenie to było zorganizowane dla uczniów z najlepszych szkół województwa łódzkiego, którzy są zainteresowani rozwojem w obszarze IT  przez Miasto Łódź, Politechnikę Łódzką, Uniwersytet Łódzki oraz firmy Accenture i GFT  Młodzież  mogła osobiście sprawdzić i poczuć jak się studiuje oraz pracuje w Łodzi. Uczelnie zapewniły młodym ludziom możliwość udziału w zajęciach tematycznych związanych z ich zainteresowaniami, natomiast firmy opowiedziały o tym co może zaoferować łódzka branża IT. Dodatkowo uczestnicy wydarzenia odwiedzili Centrum Nauki i Techniki EC1, Orientarium ZOO, klub studencki  oraz zwiedzali miasto z przewodnikiem.  

Galeria zdjęć:  https://mlodziwlodzi.pl/uczniowie-z-kleszczowa-i-lowicza-zasmakowali-studiowania-w-lodzi/