XLIV finał centralny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” 2022 – VI miejsce w Polsce

W dniach 25-26 czerwca 2022 r. w Miliczu (woj. Dolnośląskie) odbył się XLIV finał centralny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” pod honorowym patronatem Ministra Klimatu i Środowiska i Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych.
Naszą szkołę i województwo reprezentował Kamil Strzelczyk 3BG, któremu niestety zabrakło 1 punktu do etapu ustnego i ostateczne zajął 6 miejsce w Polsce.  Wierzymy jednak, że zdobyte doświadczenie z pewnością zaprocentuje w kolejnych edycjach Turnieju. Gratulujemy jesteśmy dumni i bardzo cieszymy się, że Kamil tak godnie reprezentował naszą szkołę, gminę, powiat województwo we wszystkich etapach turnieju ?Gratulacje!