Wręczenie stypendiów naukowych Marszałka Województwa Łódzkiego

27 czerwca 2022 r. na zaproszenie Marszałka Województwa Łódzkiego pani dyrektor Agnieszka Nagoda – Gębicz uczestniczyła wraz z uczniami Technikum Nowoczesnych Technologii im. Jana Pawła II w Kleszczowie w uroczystej gali wręczenia stypendium dla najlepszych uczniów i studentów. Nagrody przyznane zostały tylko 25 uczniom szkół ponadpodstawowych, którzy uczą się na terenie województwa łódzkiego.

Z naszej szkoły stypendium otrzymali Jan Pawelec i Jakub Sztuka z klasy III tg. Wyróżnienia wręczył pan Zbigniew Ziemba, wicemarszałek województwa łódzkiego, w obecności min. pana Waldemara Flajszera Łódzkiego Kuratora Oświaty i rektora PŁ prof. dr hab. inż. Krzysztofa Jóźwika. Wyróżnieni to pasjonaci w swoich dziedzinach, olimpijczycy i zwycięzcy konkursów przedmiotowych. Wśród nagrodzonych 23 studentów jest nasza absolwentka Liceum Ogólnokształcącego w Kleszczowie Paula Kowalczyk – studentka piotrkowskiej filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Serdecznie gratulujemy!