Internat – ważne informacje dla rodziców i mieszkańców internatu

 1. Odpłatność za zakwaterowanie w internacie w bieżącym roku szkolnym wynosi 400 zł. Jest to miesięczna opłata za miejsce w pokoju.
 2. Odpłatność za internat należy regulować obowiązkowo do dnia 10 każdego miesiąca.
 3. Internat zapewnia uczniom możliwość korzystania z wyżywienia w stołówce SOLPARKU. Stawka dzienna wyżywienia wynosi 50 zł.
 4. W tym: śniadanie kosztuje 14,50 zł, obiad kosztuje 21,00 zł i kolacja 14,50 zł. Uczeń co miesiąc składa pisemną deklarację żywieniową, określając, z których posiłków będzie korzystał (śniadanie, obiad, kolacja).
 1. Pierwszym świadczeniem będzie kolacja w dniu 1 września 2022 roku.
 2. Uczeń, przyjeżdżając do internatu, musi posiadać:
  • własną pościel (poszwa, poszewka i prześcieradło) – wymiana minimum co 3 tygodnie, w internacie obowiązuje zakaz spania w śpiworach,
  • piżamę,
  • · kapcie lub klapki,
  • · przybory toaletowe,
  • · komplet naczyń stołowych (talerze, kubki, sztućce) lub inne akcesoria kuchenne według potrzeb, obowiązuje zakaz wynoszenia naczyń ze stołówki!
 3. Rodzice/opiekunowie wychowanków z problemami zdrowotnymi mają obowiązek zgłoszenia tego faktu kierownikowi internatu. Wychowankowie z problemami zdrowotnymi przyjmowani są do internatu na podstawie zaświadczenia lekarskiego, zezwalającego na pobyt w internacie.

Informację o przyznaniu miejsca w internacie można uzyskać w sekretariacie szkoły pod numerem:
(44) 731-65-60.