Marzenia

Codzienność internacka wiąże się z  różnymi świętami, często nietypowymi. Mieszkańcy co jakiś czas dzielą się swoimi przemyśleniami dotyczącymi różnych aspektów. Promocja optymizmu i pozytywnego myślenia jest jednym z naszych priorytetów, zwłaszcza gdy za oknem aura mało sprzyja radościom.  Tym razem kartka kalendarza zachęcała do dzielenia się marzeniami i dobrymi wiadomościami.

Nasi mieszkańcy marzą m.in.: o tym aby zdać matury na wysokim poziomie, posiadać w przyszłości piękny dom, zostać stomatologiem, aby być zdrowym i szczęśliwym, zostać kardiochirurgiem, być bogatym, dostać się na najlepsze studia, nie chodzić do szkoły, odkryć, kto zabrał zaginioną rzecz, wyspać się, mieć sprawne kolano. Dziękujemy za aktywny udział i zachęcamy do angażowania się w kolejne święta inne niż wszystkie.