Queen Hedvig Scholarship – relacja dzień po dniu

Od 24 września do 1 października 2022 r. 4 naszych uczniów Technikum Nowoczesnych Technologii w ramach stypendium QueenHedvigScholarship uczy się i zwiedza m.in. Stanford University, University of California Berkley, California Academy of Science, SRI International, San Francisco Museum of Modern Art, Google, LinkedIn.

Wszyscy uczestnicy wyjazdu zostali podzieleni na zespoły. Nasi stypendyści są w następujących zespołach:

Janek Pawelec i Jakub Sztuka są w #TeamFGPKP,

Marcel Słabosz w #TeamORLEN,

Łukasz Kasprzak w #teampko.

Podczas wyjazdu zgodnie z regulaminem uczniowie również reprezentują szkołę. Co robili każdego dnia podczas tego niezapomnianego wyjazdu zobaczcie sami na oficjalnym FB #QueenHedvigScholarship i pamiętajcie będąc właśnie uczniami  naszej szkoły możecie być uczestnikami takiej wspaniałej przygody może już za rok!