Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego 10.10.22r. 

W dniu 10.10.22r. obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego, ale świętować będziemy go cały rok. Warto bowiem nieustannie dbać o swoje zdrowie psychiczne.  Zapraszamy do udziału w zaplanowanych akcjach. Jedna z nich to „Spacer z psychologiem” raz w miesiącu w poniedziałek na długiej przerwie, podczas którego poprzez ruch i rozmowę dbamy o dobrostan psychiczny. 

We współpracy z biblioteką szkolną i poprzez hasło „Spacer z psychologiem i książka na zdrowie” pragniemy zachęcić uczniów do korzystania z literatury psychologicznej znajdującej się w naszej bibliotece. Ponadto nie zabraknie zabawy, która pomaga poprawić relacje w oddziałach klasowych tj. akcja, do której ponownie zaprosi psycholog szkolny tj.  „Bądź cichym przyjacielem”.  Do zobaczenia podczas spaceru i w bibliotece szkolnej.