XIII Gminny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II

10 października odbył się w Zespole Szkół Ponadpodstawowych XIII Gminny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II. Edycja tegorocznego Konkursu przebiegała pod hasłem: „Blask Prawdy”. Celem Konkursu jest przybliżenie osoby i nauczania świętego Jana Pawła II – Patrona naszej szkoły.

W Konkursie teoretycznym wzięło udział siedemnastu uczniów: ze Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Łękińsku oraz z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Kleszczowie. Konkurs składał się z dwóch etapów: pisemnego i ustnego.

Laureatami konkursu zostało dwóch uczniów ze Szkoły Podstawowej w Łękińsku (w kategorii klas IV-VI SP)

  • I miejsce Lena Zawiślak
  • II miejsce Aleksandra Gębicz

oraz trzech uczniów z naszej szkoły (w kategorii klas VII i VIII SP oraz szkoły ponadpodstawowej).

  • I miejsce z naszej szkoły zdobyła Karolina Olczyk;
  • II miejsce ex aequo zajeli: Przemysław Muskała i Leonard Bandos