Obchody Dnia Patrona szkoły, ślubowania klas pierwszych oraz Dnia Edukacji Narodowej

Tradycyjnie już, w przed dzień obchodów Dnia Edukacji Narodowej 13 października 2022 r.,  obchodziliśmy potrójną uroczystość Dzień Patrona Szkoły, Dzień Edukacji Narodowej i ślubowanie uczniów klas I. Uroczystość rozpoczęła się od pięknego montażu słowno-muzycznego nawiązującego do nauki i sylwetki Świętego Jana Pawła II . Pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie i tym samym zostali oficjalnie przyjęci w poczet uczniów Liceum i Technikum.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pani dyrektor Agnieszka Nagoda-Gębicz złożyła serdeczne życzenia nauczycielom i pracownikom administracji oraz życzyła uczniom klas I dążenia do wyznaczonego celu, wytrwałości i osiągania sukcesów na miarę swoich możliwości. Następnie uczniowie klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego, przenieśli zgromadzonych w świat magii, wróżb i alchemii wzorem Harrego Pottera. Uczniowie, klas technicznych na scenie auli Solparku, stworzyli świat pracowni zawodowych wzoru Gwiezdnych Wojen, przedstawiając nam specyfikę przedmiotów zawodowych, w tym wykorzystanie energii warzyw i owoców do zasilania urządzeń niewielkiej mocy!

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego i przewodnicząca Rady Rodziców, złożyli życzenia dla wszystkich nauczycieli i pracowników administracji. Po uroczystej akademii dla uczniów, rodziców i nauczycieli został przygotowany tort na dobry początek nauki w naszej szkole.