Jest treść? Jest forma! Czyli największa akcja czytelnicza w kraju! Czy upolowałeś już swoją książkę?

Akcja Czytaj PL ma charakter bezpłatnej wypożyczalni bestsellerowych ebooków i audiobooków. Aby wziąć w niej udział, należy pobrać aplikację mobilną Woblink i przy jej pomocy zeskanować kod QR umieszczony na jednej z oficjalnych grafik akcji. Kod QR jest kluczem do wirtualnej biblioteki, w której można znaleźć wyjątkowe bestsellery. Już po raz kolejny w ramach akcji „Upoluj swoją książkę”, organizowanej z inicjatywy Instytutu Książki, plakaty akcji umożliwiające bezpłatny dostęp do bestsellerowych ebooków i audiobooków znalazły się w naszej szkole.

Aby upolować swoją wymarzoną książkę należy:

1. Pobrać aplikację mobilną Woblink . Dołączyć do akcji na swoim smartfonie lub tablecie i wypożyczyć jedną z 18 dostępnych książek.

3. Pobrać aplikację Woblink na swój komputer (linki poniżej), podłączyć i zsynchronizować swój czytnik. Na Twoim Kindle pojawi się plik wob.link. Podłącz Kindle do WiFi i kliknij w link zawarty w pliku. To klucz do Twojej półki! Pobierz ebooka z półki i… czytaj