Zawody pływackie – półfinał wojewódzki w pływaniu drużynowym

W dniu 03.11.2022r. w Piotrkowie Tryb. odbyły się półfinał wojewódzki w pływaniu drużynowym. Naszą Szkołę reprezentowała drużyna chłopców i liczyła sześciu zawodników. Uczniowie mieli do przepłynięcia 50m stylem dowolnym w sztafecie i każdy po 50m jednym stylem indywidualnie. Chłopcy zwyciężyli i awansowali do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 17 listopada w Łodzi.

Chłopcy: Profic Tomasz, Włodarczyk Antoni, Lizurej Kacper, Jędrzejczak Witold, Krzyszkowski Oliwier, Pietruszka Maciej – rezerwowi Marcel Janeczek. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Opiekunem podczas zawodów był Robert Pawlicki.

Od lewej: Lizurej Kacper, Profic Tomasz, Marcel Janeczek, Włodarczyk Antoni, Jędrzejczak Witold, Krzyszkowski Oliwier, Pietruszka Maciej, Pawlicki Robert