VII Jesienne Spotkania Młodych Krwiodawców 2022

24 listopada 2022 r. w III Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Bełchatowie odbyły się VII Jesienne Spotkania Młodych Krwiodawców. Organizatorem tegorocznej imprezy było III Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Bełchatowie, a koordynatorem Zarząd Rejonowy PCK Oddział Rejonowy w Bełchatowie. Honorowy patronat nad imprezą objął Starosta Bełchatowski pani Dorota Pędziwiatr. W spotkaniu wzięło udział 5 szkół ponadpodstawowych z powiatu bełchatowskiego. Ideą „Spotkań” jest integracja środowisk młodzieży ze szkół ponadpodstawowych i kadry pedagogicznej poprzez aktywność fizyczną oraz popularyzacja honorowego krwiodawstwa i rejestracja potencjalnych dawców szpiku kostnego wśród młodzieży powiatu bełchatowskiego.

Z wielką przyjemnością informuję, że zespół naszej szkoły w składzie: Milena Witkowska, Weronika Wójcik, Miłosz Dylak i Dawid Drzazga, w zmaganiach sportowych, wiedzowych, udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej nie miał sobie równych i zajął I miejsce.

Gratulujemy.