Mikołajki 2022

6 grudnia Samorząd Uczniowski wraz z nauczycielami i dyrekcją, przygotował dla wszystkich w naszej szkole wiele atrakcji. Przeprowadzono szkolny turniej mikołajkowy gry w siatkówkę oraz kiermasz Szlachetna Paczka, na którym w przerwach można było zaopatrzyć się w słodko – słone przekąski do emocjonującej gry. Konkurs przeprowadzony został z podziałem na klasy liceum i technikum, a w finale zmierzyli się zwycięzcy poszczególnych grup.

Turniej wygrała klasa technikum 4tg. W grze grupowej na wyróżnienie zasługuje klasa 4b wygrywająca z resztą reprezentantów liceum. Dodatkowo: odbył się apel podsumowujący miesiąc listopad, turniej uświetnił taniec Tomka i Oliwii, śpiew „Last Christmas”, pokaz cheerleaderek, występ zespołu muzycznego. Oczywiście nie mogło zabraknąć Mikołaja z cukierkami.