Awans uczniów TNT do II etapu olimpiady ELEKTROMECHATRON

Miło nam poinformować, że do II etapu Olimpiady Elektroników i Mechatroników „Elektromechatron” zakwalifikował się 13 uczniów z naszego technikum.  Etap okręgowy Olimpiady odbędzie się 7 marca 2023 r.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za sukces w kolejnych etapach (wg kolejności alfabetycznej):

Lp.Imię , nazwiskoklasa
 Łukasz KasprzakIV m
 Adam KlimczakIV t
 Kamil KupczykIV tg
 Jakub MarciniakIV m
 Marcin NowackiIV m
 Jan PawelecIV tg
 Szymon PłuciennikIV mg
 Tobiasz RękorajskiIV m
 Marcel SłaboszIV tg
 Szymon StrzelczykIV m
 Jakub SztukaIV tg
 Jakub WiśniewskiIV mg
 Krzysztof ZabłockiIV mg

ELEKTROMECHATRON to trzyetapowa olimpiada o zasięgu ogólnopolskim, której głównym organizatorem jest Stowarzyszenie Elektryków Polskich. Wszyscy laureaci i finaliści zwolnieni są z części pisemnej egzaminu zawodowego, a także otrzymują preferencyjne warunki przy rekrutacji na studia na wybranych Uczelniach Wyższych.