III Spacer z Psychologiem – 19.12.2022

Zgodnie z tematem roku 2022/2023 „Uczyń zdrowie psychiczne i dobre samopoczucie globalnym priorytetem” w poniedziałek podczas długiej przerwy będziemy spacerować i rozmawiać, co zrobić, aby chronić swoje zdrowie psychiczne, jak być uważnym na siebie samego, jak sobie uświadomić co się ze mną dzieje, co czuję. 

Ponadto, aby samodzielnie zadbać o swój dobrostan psychiczny, będzie można wylosować z koszyczka od psychologa karteczkę „Pozytywne zadanie od psychologa”. Praktykowanie tych zadań, to bardzo dobra ochrona przed depresją, to profilaktyka wielu zaburzeń i chorób psychicznych, to bycie dobrym dla siebie i dla innych.  Zapraszam na spacer całą społeczność szkolną. Do zobaczenia :). M.Jakubowska-Brożyna

Na brązowym tle nad prezentami świątecznymi napis : "III Spacer z Psychologiem"