Jasełka 2022

22 grudnia 2022 r. młodzież naszej szkoły Zofia Sujata, Norbert Frukacz, Julia Sciebura, Miłosz Dylak, Zuzia Stępczyńska, Aniela Wiła, Amelia Głowacka, Otylia Turlejska, Kacper Śliwiński, Samuel Skurkiewicz, Maciek Kokosiński i Maciek, tancerki z klas pierwszych i drugich wraz z nauczycielami Iloną Bujacz, Martą Szataniak, Marią Krupską, Bogusławą Barańską, przygotowała wspaniałe, nastrojowe i przedstawienie jasełkowe, opowiadając historię Bożej Rodziny i wprowadzając nas w klimat Świąt Bożego Narodzenia.

Pani Dyrektor wraz z przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego, złożyła wszystkim obecnym życzenia świąteczne i noworoczne. Powracając do naszej szkolnej tradycji uczniowie każdej klasy oraz nauczyciele i pracownicy administracji zaśpiewali wybraną przez siebie kolędę lub piosenkę świąteczną. Występom towarzyszyła miła atmosfera i radosny nastrój. Następnie uczniowie wraz z wychowawcami w klasach składali sobie życzenia, degustowali przygotowane przez siebie wigilijne potrawy, śpiewali kolędy.