IV Spacer z Psychologiem w poniedziałek 09.01.23r.

Co to jest dobrostan psychiczny?  Jak dbać o zdrowie psychiczne? Jak poznać, czy jesteśmy przeciążeni emocjonalnie? Czy zaburzenie lub chorobę psychiczną można wyleczyć? Jeśli chcesz porozmawiać na ten temat, to zapraszam Cię do udziału w akcji „IV Spacer z Psychologiem”, podczas której spacerując, będziemy o tym rozmawiać. 

Ponadto każdy będzie mógł wylosować „Pozytywne zadanie od psychologa”, zadanie, które w praktyce pomoże Ci zadbać o swoje zdrowie psychiczne i dobre samopoczucie. 

Serdecznie zapraszam każdego z naszej społeczności szkolnej na spacer po terenie naszej szkoły w najbliższy poniedziałek 09.01.2023r. podczas długiej przerwy.  Psycholog szkolny Marzena Jakubowska-Brożyna

Na kolorowym plakacie napis "IV Spacer z psychologiem" oraz napis "Zdrowie psychiczne globalnym priorytetem".