WSPÓLNE KOLĘDOWANIE W Domu Pomocy Społecznej w Kleszczowie 

20 grudnia 2022 roku młodzież internacka wraz z wychowawczynią udała się do Domu Pomocy Społecznej w Kleszczowie. Celem wizyty było wspólne kolędowanie wychowanków internackich z mieszkańcami DPS. Aniela, Matylda, Marek, Wiktoria, Antoni, Zuzanna, Jan, Maksymilian wykonali kilka kolęd oraz piosenkę świąteczną. Wiktoria wyrecytowała wiersz C.K. Norwida „Opłatek”. Atmosfera spotkania była bardzo miła i świąteczna. Mieszkańcy DPS byli poruszeni i zadowoleni z powodu wizyty młodzieży internackiej w DPS, włączyli się do wspólnego śpiewania. Tego typu spotkania pogłębiają więzi wychowanków Internatu z mieszkańcami DPS, uwrażliwiają młodzież na sytuację, w której znajdują się  osoby starsze i samotne. Organizatorem wydarzenia była wychowawczyni internatu Milena Rudzka.