XXX III Marsz Powstańców Styczniowych

15 stycznia 2022 r. uczniowie naszej szkoły wraz z panem Piotrem Szczepaniakiem i panią dyrektor uczestniczyli w
Regionalnym Marszu Szlakiem Powstańców Styczniowych z 1863 roku.
My pokonaliśmy trasę 14 km, która prowadziła przez Parzno, Kluki (Groblę), Kaszewice do Kurnosa Drugiego.

Po drodze uczestnicy złożyli kwiaty na cmentarzu w Kaszewicach i w krypcie Wandy Malczewskiej

w parafii w Parznie. Każdy uczestnik marszu otrzymuje legitymację potwierdzającą udział. Ci, którzy w marszu idą już po raz kolejny mogą liczyć na stylizowane odznaki – brązową po trzech marszach, srebrna po pięciu oraz złota po dziesięciu.

Pani dyrektor Agnieszka Nagoda – Gębicz w tym roku otrzymała odznakę srebrną. Organizatorem Regionalnego marszu Szlakiem Powstańców Styczniowych z 1863 roku jest Regionalne Towarzystwo Społeczno-Kulturalne ERSKA Bełchatów. Dziękujemy i zapraszamy za rok w styczniu.