Stypendium dla uczniów klas maturalnych Technikum

W imieniu prof. dr hab. Grzegorza Mazurka Rektora Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie przedstawiamy do zapoznania regulamin Programu MASZ WPŁYW.  

Podczas Gali Perspektyw 2023 pani dyrektor Agnieszka Nagoda-Gębicz otrzymała dyplom zapraszający wyróżnionego ucznia bądź uczennicę Technikum Nowoczesnych Technologii im. Jana Pawła II w Kleszczowie do rozpoczęcia studiów w Akademii Leona Koźmińskiego, w ramach Programu MASZ WPŁYW. Głównym celem tego programu jest wsparcie i docenienie wyjątkowych uczniów i uczennic, wykazujących się zaangażowaniem na rzecz społeczeństwa czy środowiska, osiągających jednocześnie dobre wyniki w nauce. Ulga w czesnym wynosi 100% opłaty semestralnej za pierwszy semestr roku akademickiego 2023/2024 oraz możliwość utrzymania takiego dofinansowania również w drugim semestrze pod warunkiem uzyskania średniej z pierwszego semestru studiów co najmniej 4,6. 

W załączeniu przesyłam regulamin Programu MASZ WPŁYW. W przypadku pytań lub wątpliwości proszę o kontakt z Małgorzatą Żak z Biura Rekrutacji: , tel. 533036000. 

Dyplom zaproszeniowy