Szkolne obchody Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego

21 lutego z okazji MDJO odbył się przygotowany przez polonistki i bibliotekarki konkurs o tytuł Szkolnego Mistrza Języka Polskiego.

O zwycięstwo walczyło 285 osób, w tym wielu nauczycieli i pracowników szkoły.

Walka była zacięta i… mistrza poznamy po dogrywce. Do pojedynku o zaszczytny tytuł i nagrody zapraszamy trzy osoby, które uzyskały ten sam wynik: Laurę Dominiak, Natalię Szymanek i Konrada Olczyka. Zmagania odbędą się 27 lutego w pracowni 0.13G o godzinie 12.30.

Oceny celujące za bardzo dobrą znajomość języka ojczystego otrzymują: Maja Dziuboń, Marysia Frysiak, Wiktoria Kil, Kapcer Lizurej, Michał Filipczak, Szymon Urban, Leonard Bandos.

Na oceny bardzo dobre zasłużyli następujący znawcy polszczyzny: Robert Banaszczyk, Michał Wilk, Kacper Tkaczyński, Wiktor Matyja, Wiktoria Mikołajczyk, Piotr Kasprzak, Natalia Dominika, Szymon Bzdak, Michał Kołodziej, Piotr Hałaczkiewicz i Franciszek Bogdan.

Gratulujemy!