Eliminacje o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi

01.03.2023 w hali widowiskowo sportowej odbyły się powiatowe eliminacje o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi.  Do udziału w zmaganiach zgłosiły się drużyny z trzech szkół średnich powiatu bełchatowskiego, tj. III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Bełchatowie, Zespół Szkół Ponadpodstawowych z Kleszczowa oraz Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. J. Kilińskiego z Zelowa. Zespoły w pierwszej kolejności przystąpiły do rozwiązania testu wiedzy, a następnie prezentowały praktyczne umiejętności podczas pokonywania toru przeszkód.

Nasza szkołę reprezentował zespół w składzie: Milena Witkowska, Weronika Wójcik, Miłosz Dylak, Dawid Drzazga, Dawid Miarka. Uczniowie zdobyli 1 miejsce w powiecie i awans do turnieju wojewódzkiego, który odbędzie się 22.03.2023 w Łodzi. 

Gratulujemy!