Akcja charytatywna

W dniach 6 – 8 marca 2023r. odbyła się akcja charytatywna na rzecz Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej KAMIL w Strzałkowie, przeprowadzona przez klasy 3T i 1B wraz z wychowawczyniami, Anną Kołowrotkiewicz i Małgorzatą Bugajską. Organizatorzy w ramach akcji przygotowali wiele atrakcji. Zaprosili społeczność szkolną do gry BINGO, przygotowali kawiarenkę z pysznościami: zdrowymi, świeżo wyciskanymi sokami, słodkimi goframi, kolorowymi kanapkami, wyśmienitą pizzą, pożywnymi tostami, aromatyczną kawą. Zorganizowany został również kiermasz z ręcznie wykonanymi: świecami z naturalnego wosku oraz okazjonalnymi kartkami z życzeniami. W ramach akcji zapakowano również upominki z okazji Dnia Kobiet. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu klas 3T i 1B oraz wrażliwości i życzliwości wszystkich darczyńców udało nam się zebrać kwotę 2291 zł, co oznacza, że wymarzony sprzęt sportowy wkrótce trafi do dzieciaków z KAMILA.  

Dziękujemy!