Szansa na wyjazd do USA

Kolejny raz uczniowie Technikum Nowoczesnych Technologii w Kleszczowie mają szansę zdobyć stypendium w formie tygodniowego wyjazdu do Doliny Krzemowej w USA. W imieniu p. prof. Radosława Koszewskiego, Przewodniczącego Rady Stypendialnej Fundacji Queen Hedvig Scholarship oraz p. Piotra Kamińskiego, Prezesa Zarządu Fundacji, zapraszamy uczniów do udziału w II edycji Programu Stypendialnego Queen Hedvig Scholarship.

Szczegółowych informacji udziela Pani Dyrektor A. Nagoda-Gębicz lub pani R. Kina – Neumann. Stosowne dokumenty należy składać do 4 kwietnia 2023 r. w sekretariacie szkoły.

List do dyrekcji szkoły

Queen Hedvig Scholarship 

Zapraszamy do obejrzenia pamiątkowego albumu z pierwszej edycji Programu Stypendialnego Queen Hedvig Scholarship, w którym brali udział; Janek, Jakub, Marcel i Łukasz.