Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Brytyjskiej w Działoszynie

W dniu 29.03.2023 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Brytyjskiej w Działoszynie. Uczniowie mieli za zadanie zaprezentować 2 utwory twórców brytyjskich, z których jeden miał być w j. angielskim, a drugi w j. polskim. Przesłuchania odbyły się w urokliwym Powiatowym Ośrodku Kultury, w Pałacu Męcińskich. W rywalizacji uczestniczyło 10 uczniów naszej szkoły: Dawid Bokwa, Miłosz Dylak, Maciej Godlewski, Kacper Jędrzejczyk, Marta Kuc, Julianna Kukuła, Simon Łęgocki, Tomasz Płomiński, Zofia Sujata oraz Liliana Szafran. Konkurencja była bardzo duża, tym bardziej gratulujemy 2 naszym uczniom, którym udało się zdobyć wyróżnienia: wyróżnienie dla Dawida Bokwy z 4 mg oraz Tomasza Płomińskiego z 3m. Gratulujemy!!