Wyniki konkursu fotograficznego: „Chemia i fizyka w obiektywie”

Chemia i fizyka to dziedziny, które często kojarzą się z suchymi wzorami i trudnymi do zrozumienia równaniami. Tymczasem, procesy chemiczne i zjawiska fizyczne są obecne w naszym codziennym życiu i można je zaobserwować na każdym kroku. Jak to zrobić? Odpowiedzią na to pytanie był konkurs fotograficzny, który miał na celu przedstawienie ciekawych zjawisk fizycznych i procesów chemicznych
w otaczającej rzeczywistości.

Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie fotografii, która przedstawiała proces chemiczny lub zjawisko fizyczne w interesujący sposób. Mogła to być fotografia wykonana podczas obserwacji zjawiska, fotografia przedstawiająca przeprowadzone doświadczenia lub inna interpretacja chemii i fizyki w przyrodzie.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce – Julia Maszewska – SP nr 8 w Bełchatowie

II miejsce – Mateusz Dytrych – SP nr 8 w Bełchatowie

III miejsce – Dawid Dziuba – SP nr 8 w Bełchatowie

Wyróżnienia: – Michalina Smyk  – SP nr 6 w Radomsku

                        – Nikola Jamróz – SP nr 8 w Bełchatowie


Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Wszystkich zapraszamy na rozdanie nagród w auli naszej szkoły  w dniu 30 marca 2023 (Dzień  Otwarty Szkoły) na godzinę 10.00