VI Spacer z psychologiem i piosenka pozytywna” podczas Dnia Otwartego Szkoły 30.03.23r.

Czy z psychologiem rozmawia się tylko wtedy, gdy ma się problem? O, nie. Jeśli chcesz porozmawiać i pospacerować z psychologiem szkolnym oraz dowiedzieć się np., jak dbać o zdrowie psychiczne lub jaki wybrać profil klasy, to zapraszam Cię do udziału w akcji, podczas której aktywnie dbamy o nasz dobrostan fizyczny i psychiczny. Cykl akcji oparty jest o temat roku 2022/2023 „Uczyń zdrowie psychiczne i dobre samopoczucie globalnym priorytetem”

Spacerując z psychologiem szkolnym możesz porozmawiać o tym, jak się czujesz, jaki masz pomysł na swoją przyszłość lub jak tego pomysłu poszukać. Ponadto każdy będzie mógł poczęstować się cukierkiem z „pozytywnym zadaniem od psychologa” i wysłuchać przesłania „piosenki pozytywnej” pt. „Opadły mgły”, którą psycholog p.Marzena Jakubowska-Brożyna wykona razem z Martyną Snochowską, uczennicą klasy 4TG.

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji podczas Dnia Otwartego Szkoły w najbliższy czwartek 30.03.23r.

M .Jakubowska-Brożyna