Dzień otwarty szkoły 2023

30 marca 2023 r. nasza szkoła kolejny raz otworzyła swoje podwoje dla uczniów szkół podstawowych, rodziców i nauczycieli. Dzień Otwarty miał na celu zapoznanie młodzieży z ofertą edukacyjną Liceum i Technikum oraz pokazanie szkoły „od wewnątrz”. Zostały wręczone również nagrody w konkursach dla uczniów szkół podstawowych organizowanych przez nasza szkołę.

Przybyli goście zwiedzili szkołę, internat, część sportową Solparku.  Odbyły się rozmowy bezpośrednie z dyrekcją szkoły, nauczycielami, uczniami, prezentacja wystaw znajdujących się na terenie szkoły, warsztaty w pracowniach przedmiotowych, rozgrywki szachowe, pokazy sportowe, występy szkolnego zespołu muzycznego, pokazy doświadczeń z chemii i fizyki, pierwsza pomoc przedmedyczna, występy cheerleaderek, pokazy robotów, sprzętu mechatronicznego i automatyki. Była „Zielona loteria” z atrakcyjnymi wygranymi, angielska foto budka i piękne skrzydła do super fotografii.

Dziękujemy nauczycielom, pracownikom szkoły i młodzieży za zorganizowanie tego dnia, a uczniów klas 8 zapraszamy do dalszej nauki w naszej szkole?