XVII edycja stypendiów naukowych Marszałka Województwa Łódzkiego

Stypendia naukowe Marszałka Województwa Łódzkiego dla uczniów i studentów w 2023 roku zostały przyznane, a wśród nagrodzonych jak co roku uczniowie Technikum Nowoczesnych Technologii w KleszczowieMarszałek Województwa Łódzkiego już po raz siedemnasty nagrodził uczniów i studentów z regionu łódzkiego za znaczące osiągnięcia na polu nauki przyznając im jednorazowe stypendia naukowe. W tegorocznej edycji wpłynęły 154 wnioski.

W kategorii „uczeń” złożonych zostało 114 wniosków z 54 szkół ponadpodstawowych, natomiast w kategorii „student” wpłynęło 40 wniosków złożonych przez 4 uczelnie. Zarząd Województwa Łódzkiego Uchwałą nr 281/23 z dnia 14 kwietnia 2023 roku przyznał jednorazowe stypendia naukowe Marszałka Województwa Łódzkiego w 2023 roku 25 uczniom szkół ponadpodstawowych, wśród nagrodzonych stypendium II stopnia otrzymał Szymon Urban – uczeń klasy I m i stypendium III stopnia otrzymał Łukasz Kasprzak – uczeń klasy III m naszego technikum.

Gratulujemy!

logo województwo łódzkie