Eliminacje regionalne Turnieju Motoryzacyjnego

17 kwietnia 2023r. WORD Łódź oddział Piotrków Trybunalski przeprowadził eliminacje regionalne Młodzieżowego Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego na terenie WORDU. Udział wzięło 12 drużyn. Podczas turnieju drużyny najpierw pisały testy teoretyczne (test z kodeksu ruchu drogowego, skrzyżowań) a później mierzyły się w części praktycznej – jazda skuterem. Drużyna musiała również udzielić pomocy osobie porażonej prądem z zatrzymaniem krążenia – (obie drużyny max punktów).

Naszą szkołę reprezentowali:

1 miejsce: Mikołaj Grzybek, Dawid Ciupa, Maciej Wąs,

2 miejsce: Jakub Kwiecień, Jakub Krok, Szymon Strzelczyk

Obie drużyny awansowały do turnieju Wojewódzkiego, który odbędzie się 26 maja

w Sieradzu.

Dodatkowo najlepszym zawodnikiem turnieju został Dawid Ciupa.Gratulujemy.